J. Líška ml.: Hanbím sa za náš výkon

MFK  Dolný Kubín - TJ Baník Ružiná 3:1 (3:0).

DOLNÝ KUBÍN/RUŽINÁ. Po domácej deľbe bodov s Kremničkou sa treťoligisti Ružinej predstavili na dolnokubínskom trávniku. Na Orave však svojim výkonom veľmi neoslnili. Do konca prvého dejstva do ich brány nasúkal domáci René Mrva tri góly - 3:0. Baníkom sa výsledok podarilo skorigovať až v 90. min., keď pokutový kop premenil Juraj Líška - 3:1.

Na zápase v Dolnom Kubíne bol prítomný aj Jozef Líška ml., predseda dozornej rady TJ Baník Ružiná. Vydržal tam však len počas prvého dejstva. Tvrdí, že za výkon hosťujúceho celku sa hanbí. Zároveň avizuje prehodnotenie situácie v ružinskom futbale.

„To, čo predviedli hráči Ružinej v Dolnom Kubíne v prvom polčase, nemá obdobu. Druhý polčas som už nevidel, keďže som z Kubína radšej odišiel, pretože som sa za výkon nášho mužstva hanbil. Je to poníženie nášho klubu a osôb, ktoré robia okolo ružinského futbalu. Naši hráči by si mali uvedomiť, že nerobia nič iné, len sa hrajú na futbalistov a od poctivej práce to má veľmi ďaleko. Od pondelka môže ten, kto nechce hrať futbal z nášho klubu odísť alebo ísť niekam pracovať. Určite dôjde k veľkému prehodnoteniu situácie v ružinskom futbale. Strácam trpezlivosť!“